Logo SDA.

Společenstvo drsných akcí

Vítejte na stránkách SDA. Co tady můžete nalézt? Skoro všechno! Nejprve, pokud toho o SDA zatím moc nevíte, určitě navštivte rubriku SDA se představuje. Zde najdete základní informace o tom, jak fungujeme, čím se zabýváme a jak se k nám můžete třeba i vy přidat. Stále čerstvé zprávy o aktuálním dění, leccos o chystaných akcích a internetovou kroniku plnou fotek naleznete na stránce Události, aktuality, akce a jejích sekcích. Zvláštní pozornost je věnována naší specialitě - vstupnímu fyzickému testu. A konečně, něco na lidi od SDA prozradí rubrika Členové a adepti SDA.

Pohyb těmito stránkami vám usnadní navigační sloupek umístěný v levé části okna prohlížeče - naleznete v něm odkazy na všechny rubriky SDAwebu. Příslušné odkazy jsou vloženy také na začátek a konec každé stránky.

Tento web ovšem neslouží pouze k prezentaci SDA, ale také jako komunikační prostředek pro aktivní příznivce Společenstva. Domlouváme zde akce, čteme si zápisy v internetové kronice ... A něco z toho si pochopitelně chceme "nechat pro sebe". Z tohoto důvodu existuje ještě privátní verze SDAwebu, pro jejíž prohlížení se musíte přihlásit (formulář níže nebo odkaz Přihlásit se). Tím se aktivují skryté části některých stránek a celé další rubriky. Samozřejmě, snažíme se, aby toho bylo skryto co nejméně! Pokud však chcete vědět opravdu vše, nezbývá, než se k nám přidat ...


Přihlášení

uživatelské jméno:
heslo:


Odkazy

SDA se představuje

Události, aktuality, akce

Vstupní fyzický test

Členové a adepti SDA

Přihlásit se

Kvítko