Katalog akcí - jaro 2003

Na podzim roku 2002 se uskutečnily první dvě opravdové akce SDA, které byly perfektní a věstily vše dobré pro další budoucnost SDA. Problémem zůstávala malá členská základna SDA ... Kvítko s Marťanem v zimě nelenili a přemýšleli, co s tím. Shodli se na řešení - vymyslet na jaro 2003 spoustu zajímavých akcí, navrhnout alespoň zhruba jejich termíny a tím přilákat více lidí. Začalo se plánovat ... a záhy bylo jaro plné! To však bylo nutné nějak poutavě prezentovat - a výsledkem byl právě Katalog akcí - jaro 2003.

24stránkový sešitek formátu A6 vyšel v únoru v nákladu několika desítek výtisků - převážně v barevné verzi (existovalo i pár černobílých exemplářů, které ovšem nebyly nikdy rozdány). Katalog byl rozšířen mezi SDA-pozitivce i další zájemce, k dispozici byla též elektronická verze ve formátu PDF na našich stránkách ...

A celá věc slavila úspěch. Na jaře 2003 se uskutečnila většina plánovaných akcí, zúčastnilo se mnoho lidiček, někteří se záhy přiřadili k skalním účastníkům SDA podniků ... a vlastní katalog? Prý se líbil :-). Ostatně - posuďte sami: zmíněná elektronická verze je k prohlížení nebo ke stažení právě zde.

kj03.pdf (1,1 MB)

Kvítko